Esplan projekteerimisbüroo koostab projekteerimise lähteülesandeid. Projekteerimise lähteülesande koostamine. Konsultatsioon õnneliku töökeskkonna saavutamiseks. Analüütilised lahendused töökeskkonnale hinnagu andmiseks ja parendamiseks. Täisteenus projekteerimises. Arhitektuur. Sisearhitektuur. Insenerosade projekteerimine.
KONTAKT
Kadi Metsmaa I kadi@esplan.ee



Elisa pakub telekommunikatsiooni ja meelelahutusteenuseid.

KONTAKT
Meelis Jurnmeelis.jurn@elisa.ee



Intera sisustab büroo-, elu- ja avalikke ruume disain- ja kvaliteetmööbliga. Aitame läbi enda ja partnerite kogemuse sobiva ruumi- ja akustikalahenduse leidmisel. Juhime sisustusprojekte.

KONTAKT
Fred Frosh I fred@intera.ee



Ruutu6 sisearhitektuuribüroo loob kasutajakeskseid interjööre ideest teostuseni. Ühe katuse all on koos sisearhitektuuri, tootedisaini, graafilise disaini ja projektijuhtimise parimad küljed.

KONTAKT
Rasmus Kabun I rasmus@ruutu6.ee



Viljar Meister

KONTAKT
Viljar Meister I 
viljar.meister@tallinnlv.ee




Tiina Liitmäe on töökeskkonna strateeg, kes aitab tulevasi või olemasolevaid keskondi analüüsida ja kavandada ning nõustab strateegiate kokkupanekul.

KONTAKT
Tiina Liitmäe I 
tiina.liitmae@gmail.com



Standard on väärika ajalooga Eesti mööblitootja, kes omab kogemusi nii luksuslike hotellide kui ka kontorite sisustamisel nii meilt kui 30 riigist üle maailma.

KONTAKT
Kairi Popskairi@standard.ee 



Impro on pika-ajalise kogemusega sisearhitektuuri ja mööblikujundusettevõte. 

KONTAKT
Kristiina Voolaid I kristiina@impro.ee



Riigi Kinnisvara arendab, haldab ja hoiab korras riigi kinnisvara.

KONTAKT
Kristiina Vasar kristiina.vasar@rkas.ee