Workplace Evolutionaries Eesti (WEE)

Liikmed

Aktiivsed liikmed kogunevad vastavalt võimalusele online’is või füüsiliselt korra kuus, kus tavapäraselt tutvutakse rahvusvaheliste WE materjalidega (WEknow, WEBrief), arutatakse mõnda käimasolevat hanget või projekti, kuulatakse liikmete või külaliste ettekandeid ja arutatakse muid valdkonna päevakajalisi teemasid.

Kui soovid samuti liikmeks astuda, võta meiega ühendust info@wehub.ee

0 +
liiget
education-university-and-people-concept-close-YZRNN3A.png

WEE liikmed on

Töödisain OÜ

Töödisain on töökeskkonna planeerimisele keskendunud ettevõte. Aitame luua töökeskkonda, mis toetab tulemuste saavutamist ja arenda ettevõtete töökultuuri ning -protsesse.

LÄVI OÜ

Me näitame maailmale, kuidas luua ägedaid, produktiivsust suurendavaid ja positiivse jalajäljega eritellimus interjööre võtmed kätte põhimõttel.

Esplan OÜ

Projekteerimise lähteülesande koostamine. Konsultatsioon õnneliku töökeskkonna saavutamiseks. Analüütilised lahendused töökeskkonnale hinnagu andmiseks ja parendamiseks. Täisteenus projekteerimises. Arhitektuur. Sisearhitektuur. Insenerosade projekteerimine.

Intera AS

Intera sisustab büroo-, elu- ja avalikke ruume disain- ja kvaliteetmööbliga. Aitame läbi enda ja partnerite kogemuse sobiva ruumi- ja akustikalahenduse leidmisel. Juhime sisustusprojekte.

AS Standard

AS Standardil on seljataga 75 aastat kogemust nii luksuslike hotellide, kui ka moodsate kontorite sisustamisel. Oleme võitnud klientide usalduse 30 riigis. Avatud meel ja eksport teeb meid meistriteks.

FreNext OÜ

Viljar Meiste

Kui soovid samuti liikmeks astuda, võta meiega ühendust info@wehub.ee.